Ορισμοί διαιτητών στα πρωταθλήματα Κ-14 και Κ-15

Η ΚΟΠ ανακοίνωσε τους διαιτητές των πρωταθλημάτων Κ-14 και Κ-15.

Αναλυτικά:

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14 16/17

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 37η Αγωνιστική
 Σάββατο, 20 Μαΐου 2017
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 11:00 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΑΚΩΒΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ
 Σάββατο, 20 Μαΐου 2017
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 11:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ “ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ” ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Διαιτητές
Διαιτητής ΛΑΜΠΡΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΛΑΜΠΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΕΚΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 Σάββατο, 20 Μαΐου 2017
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 11:00 ΠΑΦΟΣ F.C.
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ (Λ/σία) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Γ.
 Σάββατο, 20 Μαΐου 2017
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 11:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ
Διαιτητές
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΛΟΚΑΣΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ
 Σάββατο, 20 Μαΐου 2017
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 11:00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔA CHAMPIONS – YΨΩΝΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ Γ. ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Λ/ΣΟΣ)
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΓΓΙΝΟΥ
 Σάββατο, 20 Μαΐου 2017
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 11:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ PARK BEACH
Διαιτητές
Διαιτητής ΤΑΣΟΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ Α. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 Σάββατο, 20 Μαΐου 2017
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 11:00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΟΥΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΕΤΡΟΣ ΞΥΝΑΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
 Σάββατο, 20 Μαΐου 2017
Ε.Ν.ΘΟΙ ΚΑΤΩ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 11:00 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΤΣΑΓΓΑΡΙΔΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
 Σάββατο, 20 Μαΐου 2017
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 11:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΚΚΟΥΜΟΥΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΦΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
 Σάββατο, 20 Μαΐου 2017
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 11:00 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Στάδιο
ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
Διαιτητές
Διαιτητής ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΑΤΖΗΣΟΛΩΜΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΡΝΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΘΩΜΑ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15 16/17

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 37η Αγωνιστική
 Σάββατο, 20 Μαΐου 2017
ΠΑΦΟΣ F.C. 09:00 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Διαιτητές
Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΟΥΤΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ
 Σάββατο, 20 Μαΐου 2017
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 09:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΒΒΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΟΛΥΒΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
 Σάββατο, 20 Μαΐου 2017
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 09:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΙΜΟΣ ΤΑΡΑΠΟΥΛΟΥΖΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΘΩΜΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 Σάββατο, 20 Μαΐου 2017
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 09:00 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Στάδιο
ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΜΕΝΕΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΗΛΙΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 Σάββατο, 20 Μαΐου 2017
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 09:00 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΙΛΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ASHKAN TEHRANY
 Σάββατο, 20 Μαΐου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 09:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ – ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητές
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Παρ/νι) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΟΥΡΑ
 Σάββατο, 20 Μαΐου 2017
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 09:00 Ε.Ν.ΘΟΙ ΚΑΤΩ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ)
Διαιτητές
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
 Σάββατο, 20 Μαΐου 2017
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 09:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ POSTO SPORTIVO, ΠΕΤΡΙΔΙΑ – ΠΑΦΟΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ ΠΟΓΙΑΤΖΕΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΝΕΚΝΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΡΑΦΑΗΛ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
 Σάββατο, 20 Μαΐου 2017
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 09:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Στάδιο
KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΕΖΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΑΒΙΔ ΤΣΕΝΤΗ
 Σάββατο, 20 Μαΐου 2017
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 09:00 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΜΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ