Ορισμοί διαιτητών στα Παγκύπρια Πρωταθλήματα

Προαιρετικό Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14 17/18

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 2η Αγωνιστική
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 10:00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΣΠΑΝΟΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΚΑΛΙΩΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ ΧΑΤΖΗΠΟΛΥΔΩΡΟΥ
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10:00 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ Γ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΙΤΤΑ
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Στάδιο
ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΜΕΝΕΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΗΛΙΑΣ ΗΛΙΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ Β.
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 10:00 ΠΑΦΟΣ F.C.
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ Α. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΚΚΟΥΜΟΥΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΤΑΣΟΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 10:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΡΟΔΟΣΘΕΝΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΑ ΣΑΒΒΙΔΟΥ
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ – ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΡΤΕΜΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΡΑΣΤΙΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ (Λ/ΚΑ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10:00 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΟΛΥΒΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 10:00 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΗΣ
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 10:00 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΑΔΑΜΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων κάτω των 19 Α΄ Κατηγορίας 17/18

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 1η Αγωνιστική
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 16:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΚΑΛΙΩΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΙΛΗ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 16:00 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ – ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητές
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΑΔΑΜΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 16:00 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 16:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
Στάδιο
Γ.Σ.Π. – ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητές
Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 16:00 ΠΑΦΟΣ F.C.
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΡΑΣΤΙΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ Γ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
 Κυριακή, 10 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 16:00 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΦΡΑΙΜ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΗ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ

Προαιρετικό Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15 17/18

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 2η Αγωνιστική
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 12:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΑ ΣΑΒΒΙΔΟΥ
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ – ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ (Λ/ΚΑ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΡΑΣΤΙΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΡΤΕΜΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΥ
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 12:00 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΟΛΥΒΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 12:00 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ν.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΗΣ
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 12:00 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΑΔΑΜΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 12:00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤ.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΚΑΛΙΩΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ ΧΑΤΖΗΠΟΛΥΔΩΡΟΥ
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 12:00 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΙΤΤΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ Γ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 12:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Στάδιο
ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΜΕΝΕΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ Β.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΗΛΙΑΣ ΗΛΙΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 12:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 12:00 ΠΑΦΟΣ F.C.
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΤΑΣΟΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΚΚΟΥΜΟΥΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ Α. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων κάτω των 19 Β΄ Κατηγορίας 17/18

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 1η Αγωνιστική
 Κυριακή, 10 Σεπτεμβρίου 2017
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 16:00 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΤΡΟΥΘΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΙΛΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ
 Κυριακή, 10 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 16:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
 Κυριακή, 10 Σεπτεμβρίου 2017
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 16:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ “ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ”
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΡΡΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ
 Κυριακή, 10 Σεπτεμβρίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 16:00 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΛΕΞΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
 Κυριακή, 10 Σεπτεμβρίου 2017
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 16:00 ΠΕΓΕΙΑ 2014
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΥΛΑΚΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΕΤΡΟΣ ΞΥΝΑΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 Κυριακή, 10 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 16:00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΡΑΠΩΝ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΟΛΥΒΙΟΥ
 Κυριακή, 10 Σεπτεμβρίου 2017
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 16:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΠΙΤΤΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Λ/κα) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων κάτω των 19 Γ΄ Κατηγορίας 17/18

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 1η Αγωνιστική
 Κυριακή, 10 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 11:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΟΥΛΛΑ ΣΑΪΤΤΗ
 Κυριακή, 10 Σεπτεμβρίου 2017
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 16:00 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ “ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ” ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΟΥΤΙΔΗΣ
 Κυριακή, 10 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 16:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Παρ/νι) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΒΒΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΙΤΤΑ
 Κυριακή, 10 Σεπτεμβρίου 2017
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 16:00 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΟΡΔΑΛΛΟΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΙΜΟΣ ΤΑΡΑΠΟΥΛΟΥΖΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ
 Κυριακή, 10 Σεπτεμβρίου 2017
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 16:00 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ Β.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΗΛΙΑΣ ΗΛΙΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΒΑΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
 Κυριακή, 10 Σεπτεμβρίου 2017
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 16:00 ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ ΠΟΓΙΑΤΖΕΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΝΕΚΝΑΣ
 Κυριακή, 10 Σεπτεμβρίου 2017
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 16:00 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ “ΟΘΕΛΛΟΥ” ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΘΩΜΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΙΕΡΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΚΑΛΙΩΤΗΣ
 Κυριακή, 10 Σεπτεμβρίου 2017
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 16:00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΡΕΝΑΡΟΥΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΜΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΟΥΜΑΖΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ

Προαιρετικό Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-16 17/18

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 2η Αγωνιστική
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 10:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΒΒΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΠΙΤΤΑΣ
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 10:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΡΟΒΕΡΤΟΣ ΚΩΣΤΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΝΕΚΝΑΣ
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Διαιτητές
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΑ ΑΛΛΑΓΙΩΤΟΥ
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΠΑΦΟΣ F.C. 10:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΟΥΤΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Κ.
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥ
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Γ.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΡΑΦΑΗΛ ΜΑΠΠΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής MARIAN STAN
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 10:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔA CHAMPIONS – YΨΩΝΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΛΛΟΥΡΙΔΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Λ/ΣΟΣ)
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΤΣΙΡΕΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΖΑΡΤΗΛΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 10:00 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Στάδιο
ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΙΟΤΑΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 10:00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
Στάδιο
ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ – ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΖΑΡΤΗΛΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΘΩΜΑ

Προαιρετικό Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-17 17/18

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 2η Αγωνιστική
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΠΑΦΟΣ F.C. 12:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ ΠΟΓΙΑΤΖΕΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Κ.
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΟΥ
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ
Διαιτητές
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΙΑΣΩΝΑΣ ΧΑΠΕΣΙΗΣ
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12:00 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΠΙΤΤΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΒΒΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 12:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔA CHAMPIONS – YΨΩΝΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΛΛΟΥΡΙΔΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Λ/ΣΟΣ)
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 12:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΠΛΑΤΗΣ
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 12:00 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Στάδιο
ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΙΟΤΑΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΣΣΙΟΣ
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 12:00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
Στάδιο
ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ – ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΖΑΡΤΗΛΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΘΩΜΑ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΟΙΖΟΥ
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 12:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΣΟΦΙΑ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 12:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΝΕΚΝΑΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ
 Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Διαιτητές
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΑ ΑΛΛΑΓΙΩΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥ