Οι Ορισμοί διαιτητών για τους αγώνες της αγωνιστικής

Ορισμοί διαιτητών, βοηθών διαιτητών και παρατηρητών για τους αγώνες των Πρωταθλημάτων ΚΟΠ.

Προαιρετικό Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14 17/18

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 6η Αγωνιστική
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10:00 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΜΕΝΕΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΟΛΥΒΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΥΛΟΣ ΤΤΟΦΗ
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10:00 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ Γ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΟΥΛΛΑ ΣΑΪΤΤΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Στάδιο
ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ – ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Λ/ΣΟΣ)
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΡΝΑΣ
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 10:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Γ.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 10:00 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΛΛΟΥΡΙΔΗΣ
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 10:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΛΕΚΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 10:00 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ASHKAN TEHRANY
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ – ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητές
Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΙΤΤΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ (Λ/ΚΑ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 ΠΑΦΟΣ F.C.
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Διαιτητές
Διαιτητής ΗΛΙΑΣ ΠΗΛΑΚΟΥΤΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής MARIAN STAN
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 10:00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Παρ/νι) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΟΥΜΑΖΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

Προαιρετικό Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15 17/18

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 6η Αγωνιστική
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΛΕΚΗΣ
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 12:00 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ASHKAN TEHRANY
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ – ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ (Λ/ΚΑ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12:00 ΠΑΦΟΣ F.C.
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Διαιτητές
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΗΛΙΑΣ ΠΗΛΑΚΟΥΤΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής MARIAN STAN
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 12:00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΜΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΟΥΜΑΖΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 12:00 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΜΕΝΕΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ Β.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΟΥΛΛΑ ΣΑΪΤΤΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ Γ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 12:00 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΠΑΥΛΟΣ ΤΤΟΦΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΟΛΥΒΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 12:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Στάδιο
ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ – ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ Γ. ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Λ/ΣΟΣ)
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΡΝΑΣ
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 12:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Γ.
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 12:00 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΛΛΟΥΡΙΔΗΣ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων κάτω των 19 Β΄ Κατηγορίας 17/18

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 4η Αγωνιστική
 Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2017
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 11:00 ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΜΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
 Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2017
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 15:30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΛΑΜΠΡΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΛΑΜΠΡΟΥ
 Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2017
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 15:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΑΔΑΜΟΥ
 Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2017
ΠΕΓΕΙΑ 2014 15:30 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΡΚΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΥΡΠΟΥΡΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΝΕΚΝΑΣ
 Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2017
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 15:30 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΡΟΔΟΣΘΕΝΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΖΑΚΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2017
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 15:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΑΝΩΛΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ Α. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2017
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 15:30 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων κάτω των 19 Γ΄ Κατηγορίας 17/18

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 4η Αγωνιστική
 Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2017
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 11:00 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΗΓΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ
 Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2017
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 15:30 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΡΑΙΜ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
 Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2017
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 15:30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΒΒΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΒΑΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
 Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2017
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 15:30 ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
 Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2017
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 15:30 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Παρ/νι) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
 Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2017
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 15:30 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ (Λ/ΣΟΣ) ΛΟΪΖΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΚΚΟΥΜΟΥΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2017
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 15:30 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΡΟΒΕΡΤΟΣ ΚΩΣΤΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΑΚΟΥΡΣΙΩΤΗΣ
 Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2017
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 15:30 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ – ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΑ ΑΛΛΑΓΙΩΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΕΤΡΟΣ ΞΥΝΑΡΗΣ

Προαιρετικό Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-16 17/18

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 6η Αγωνιστική
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 10:00 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΤΣΙΡΕΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 10:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔA CHAMPIONS – YΨΩΝΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΤΑΣΟΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ
Διαιτητές
Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΚΑΛΙΩΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ B.
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
ΠΑΦΟΣ F.C. 10:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΑΚΟΥΡΣΙΩΤΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Διαιτητές
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 10:00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ ΠΟΓΙΑΤΖΕΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΟΥΤΙΔΗΣ
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 10:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
Στάδιο
ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΚΚΟΥΜΟΥΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΙΟΤΑΤΗΣ
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΠΙΤΤΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΕΖΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΒΒΑ
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 10:00 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ

Προαιρετικό Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-17 17/18

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 6η Αγωνιστική
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
ΠΑΦΟΣ F.C. 12:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 12:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΡΤΕΜΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΓΙΑΓΚΟΣ ΤΖΙΑΠΟΥΡΑΣ
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 12:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔA CHAMPIONS – YΨΩΝΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΓΓΙΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΑΤΖΗΣΟΛΩΜΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 12:00 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΒΒΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΡΑΙΜ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΠΑΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 12:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
Στάδιο
ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
Διαιτητές
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΩΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ Α. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΤΖΗΣ
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 12:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΑΟΥΤΑΡΗΣ
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 12:00 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΝΙΚΗ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 12:00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΗΓΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ ΠΟΓΙΑΤΖΕΑΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΙΑΣΩΝΑΣ ΧΑΠΕΣΙΗΣ
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ B.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΚΑΛΙΩΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14 17/18

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 2η Αγωνιστική
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 12:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Στάδιο
OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Κ.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΝΕΚΝΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΡΚΟΥ
 Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2017
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 Galacticos Football Club
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΑΤΖΗΣΟΛΩΜΟΥ
 Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2017
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 10:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
Γ.Σ.Π. – ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητές
Διαιτητής ΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ
 Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2017
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 10:00 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔA CHAMPIONS – YΨΩΝΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΓΓΙΝΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΤΑΣΟΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
 Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2017
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Στάδιο
“ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ” ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ Β.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΟΥΛΛΑ ΣΑΪΤΤΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
 Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2017
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 10:00 ΝΕΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΙΔΑΛΙΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΡΕΝΑΡΟΥΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ (Λ/ΚΑ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
 Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2017
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΡΡΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΙΛΗ
 Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2017
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 LEMASIA FOOTBALL ACADEMY
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΠΑΥΛΟΣ ΤΤΟΦΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
 Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 10:00 ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Διαιτητές
Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΚΑΛΙΩΤΗΣ
 Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2017
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 10:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ “ΟΘΕΛΛΟΥ” ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΖΕΒΛΑΡΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΡΑΦΑΗΛ ΜΑΠΠΗΣ
 Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2017
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 10:00 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Στάδιο
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΟΥΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΙΕΡΗ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-16 17/18

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 2η Αγωνιστική
 Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12:00 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΡΑΣΤΙΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
 Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2017
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 10:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Στάδιο
OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Κ.
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΟΥΤΙΔΗΣ
 Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2017
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 12:00 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Στάδιο
“ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ” ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
 Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2017
ATHLETICO F.A. 12:00 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΕΡΣΕΦΑΝΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΗΛΙΑΣ ΗΛΙΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
 Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2017
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 12:00 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΙΟΤΑΤΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
 Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2017
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 12:00 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Στάδιο
ΑΤΕ/ΠΕΚ ΕΡΓΑΤΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΠΙΤΤΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΕΖΟΣ
 Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2017
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΡΑΣΤΙΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΙΤΤΑ
 Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2017
JUVENTUS Academy 12:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΝΕΚΝΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΑΚΟΥΡΣΙΩΤΗΣ
 Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2017
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 12:00 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ – ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΕΛΛΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΟΥΡΑ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
 Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2017
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 12:00 Liverpool F.C. International Academy Cyprus
Στάδιο
OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Διαιτητές
Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΟΥΤΙΔΗΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Κ.
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
 Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2017
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 12:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΟΛΥΒΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ Γ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2017
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 12:00 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ “ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ”
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΣΠΑΝΟΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΖΑΚΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ ΧΑΤΖΗΠΟΛΥΔΩΡΟΥ