Πρόγραμμα Grassroots ΠΟΑ

Το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 20 και 21 Μαΐου θα διεξαχθεί η 24η αγωνιστική στα Πρωταθλήματα Grassroots ΠΟΑ. 

Να σημειωθεί πως όλα τα επαρχιακά Πρωταθλήματα θα ολοκληρωθούν το Σαββατοκύριακο 27/28 του Μάη.

Το πρόγραμμα όλων των Πρωταθλημάτων σε όλες τις επαρχίες:

GRASSROOTS / ΛΕΥΚΩΣΙΑ Ημερομηνία/ Ώρα Στάδιο Σωματεία
GRASSROOTS U7-2009 EAGLES NSIA . 13.05.17 08:00 ΓΗΠΕΔΑ FUTSAL CITY FIELDS STRIKERS F.A. U7 Eagles Nicosia A-GC SCHOOL U7 Eagles Nicosia A
GRASSROOTS U7-2009 EAGLES NSIA . 13.05.17 09:00 ΓΗΠΕΔΑ FUTSAL CITY FIELDS ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ U7 Eagles Nicosia A-CITY F.C. U7 Eagles Nicosia A
GRASSROOTS U7-2009 EAGLES NSIA . 13.05.17 09:00 ΓΗΠΕΔΑ FUTSAL CITY FIELDS ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Eagles Nicosia A-ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ U7 Eagles Nicosia A
GRASSROOTS U7-2009 EAGLES NSIA . 13.05.17 09:00 ΓΗΠΕΔΑ FUTSAL CITY FIELDS ΑΛΦΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ U7 Eagles Nicosia A-STAR F.C. U7 Eagles Nicosia A
GRASSROOTS U11-2005 EAGLES NSIA . 13.05.17 08:00 ΓΗΠΕΔΑ MINI FOOTBALL Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ U11 Eagles Nicosia A-ELITE F.A. U11 Eagles Nicosia A
GRASSROOTS U11-2005 EAGLES NSIA . 13.05.17 09:15 ΓΗΠΕΔΑ MINI FOOTBALL Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U11 Eagles Nicosia B-Ε.Ν.ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ U11 Eagles Nicosia A
GRASSROOTS U11-2005 EAGLES NSIA . 13.05.17 10:15 ΓΗΠΕΔΑ FUTSAL CITY FIELDS ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U11 Eagles Nicosia C-ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ U11 Eagles Nicosia B
GRASSROOTS U11-2005 EAGLES NSIA . 13.05.17 10:30 ΓΗΠΕΔΑ MINI FOOTBALL Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ U11 Eagles Nicosia B-ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ U11 Eagles Nicosia A
GRASSROOTS U11-2005 EAGLES NSIA . 13.05.17 11:30 ΓΗΠΕΔΑ FUTSAL CITY FIELDS ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U11 Eagles Nicosia B-ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ U11 Eagles Nicosia A
GRASSROOTS U11-2005 EAGLES NSIA . 13.05.17 11:45 ΓΗΠΕΔΑ MINI FOOTBALL Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U11 Eagles Nicosia A-ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U11 Eagles Nicosia A
GRASSROOTS U11-2005 EAGLES NSIA . 13.05.17 12:45 ΓΗΠΕΔΑ FUTSAL CITY FIELDS ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U11 Eagles Nicosia A-CITY F.C. U11 Eagles Nicosia A
GRASSROOTS U8-2008 LIONS NSIA . 13.05.17 08:00 ΓΗΠΕΔΑ FUTSAL CITY FIELDS CITY F.C. U8 Lions Nicosia A-ΑΛΦΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ U8 Lions Nicosia A
GRASSROOTS U8-2008 LIONS NSIA . 13.05.17 08:00 CAMPEONE SPORTS CENTER ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U8 Lions Nicosia B-GALAXY ACADEMY U8 Lions Nicosia A
GRASSROOTS U8-2008 LIONS NSIA . 13.05.17 08:00 CAMPEONE SPORTS CENTER ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ( ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) U8 Lions Nicosia A-ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U8 Lions Nicosia A
GRASSROOTS U8-2008 LIONS NSIA . 13.05.17 08:00 CAMPEONE SPORTS CENTER GC SCHOOL U8 Lions Nicosia A-Ε.Ν.ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ U8 Lions Nicosia A
GRASSROOTS U8-2008 LIONS NSIA . 13.05.17 09:00 ΓΗΠΕΔΑ FUTSAL PAEEK NICOSIA F.C.ASPIS U8 Lions Nicosia A-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U8 Lions Nicosia A
GRASSROOTS U8-2008 LIONS NSIA . 13.05.17 09:00 CAMPEONE SPORTS CENTER ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ U8 Lions Nicosia A-GALAXY ACADEMY U8 Lions Nicosia C
GRASSROOTS U8-2008 LIONS NSIA . 13.05.17 09:00 CAMPEONE SPORTS CENTER ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ U8 Lions Nicosia A-GALAXY ACADEMY U8 Lions Nicosia B
GRASSROOTS / ΛΑΡΝΑΚΑ Ημερομηνία/ Ώρα Στάδιο Σωματεία
GRASSROOTS U9-2007 EAGLES LCA . 13.05.17 09:00 ΓΗΠΕΔΑ FUTSAL DELLE ALPI ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ U9 Eagles Larnaca B-ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ U9 Eagles Larnaca A
GRASSROOTS U9-2007 EAGLES LCA . 13.05.17 09:00 ΓΗΠΕΔΑ FUTSAL DELLE ALPI ATHLETICO F.A. U9 Eagles Larnaca A-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΟΥΣΙΤΣ U9 Eagles Larnaca B
GRASSROOTS U9-2007 EAGLES LCA . 13.05.17 10:20 ΓΗΠΕΔΑ FUTSAL DELLE ALPI ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U9 Eagles Larnaca A-COSMPOLIS SPORTING FA U9 Eagles Larnaca A
GRASSROOTS U9-2007 EAGLES LCA . 13.05.17 10:21 ΓΗΠΕΔΑ FUTSAL DELLE ALPI ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ U9 Eagles Larnaca A-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΟΥΣΙΤΣ U9 Eagles Larnaca A
GRASSROOTS U9-2007 EAGLES LCA . 13.05.17 11:32 ΓΗΠΕΔΑ FUTSAL DELLE ALPI ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U9 Eagles Larnaca B-ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U9 Eagles Larnaca A
GRASSROOTS U13-2003 EAGLES LCA . 13.05.17 08:00 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΤΙΟΥ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U13 Eagles Larnaca A-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΚΑΙ 1619 U13 Eagles Larnaca A
GRASSROOTS U13-2003 EAGLES LCA . 13.05.17 09:31 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΤΙΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ U13 Eagles Larnaca A-ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ U13 Eagles Larnaca A
GRASSROOTS U13-2003 EAGLES LCA . 13.05.17 11:00 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΤΙΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U13 Eagles Larnaca A-ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U13 Eagles Larnaca A
GRASSROOTS / ΛΑΡΝΑΚΑ Ημερομηνία/ Ώρα Στάδιο Σωματεία
GRASSROOTS U6-2010 LIONS LCA . 13.05.17 09:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ NUOVO CALCIO SOCCER ACADEMY U6 Lions Larnaca A-COSMPOLIS SPORTING FA U6 Lions Larnaca A
GRASSROOTS U6-2010 LIONS LCA . 13.05.17 09:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ( ΛΑΡΝΑΚΑΣ) U6 Lions Larnaca B-CAMP 21 U6 Lions Larnaca A
GRASSROOTS U6-2010 LIONS LCA . 13.05.17 09:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ( ΛΑΡΝΑΚΑΣ) U6 Lions Larnaca A-CAMP 21 U6 Lions Larnaca B
GRASSROOTS U6-2010 LIONS LCA . 13.05.17 10:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ U6 Lions Larnaca A-ΑΠΟΛΛΩΝ Λυμπιών U6 Lions Larnaca A
GRASSROOTS U6-2010 LIONS LCA . 13.05.17 10:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ATHLETICO F.A. U6 Lions Larnaca A-F.O.LARNACA FOOTBALL ACADEMY U6 Lions Larnaca A
GRASSROOTS U7-2009 LIONS LCA . 13.05.17 09:00 ΓΗΠΕΔΑ FUTSAL PASCAL ΛΑΡΝΑΚΑ ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ U7 Lions Larnaca A-COSMPOLIS SPORTING FA U7 Lions Larnaca A
GRASSROOTS U7-2009 LIONS LCA . 13.05.17 09:00 ΓΗΠΕΔΑ FUTSAL PASCAL ΛΑΡΝΑΚΑ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΘΗΑΙΝΟΥ U7 Lions Larnaca A-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ( ΛΑΡΝΑΚΑΣ) U7 Lions Larnaca B
GRASSROOTS U7-2009 LIONS LCA . 13.05.17 09:00 ΓΗΠΕΔΑ FUTSAL PASCAL ΛΑΡΝΑΚΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 1619 U7 Lions Larnaca A-ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ U7 Lions Larnaca A
GRASSROOTS U7-2009 LIONS LCA . 13.05.17 09:00 ΓΗΠΕΔΑ FUTSAL PASCAL ΛΑΡΝΑΚΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑΣ U7 Lions Larnaca A-F.O.LARNACA FOOTBALL ACADEMY U7 Lions Larnaca A
GRASSROOTS U7-2009 LIONS LCA . 13.05.17 10:00 ΓΗΠΕΔΑ FUTSAL PASCAL ΛΑΡΝΑΚΑ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ U7 Lions Larnaca A-F.O.LARNACA FOOTBALL ACADEMY U7 Lions Larnaca B
GRASSROOTS U7-2009 LIONS LCA . 13.05.17 10:00 ΓΗΠΕΔΑ FUTSAL PASCAL ΛΑΡΝΑΚΑ CAMP 21 U7 Lions Larnaca A-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ U7 Lions Larnaca A
GRASSROOTS U7-2009 LIONS LCA . 13.05.17 10:00 ΓΗΠΕΔΑ FUTSAL PASCAL ΛΑΡΝΑΚΑ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΘΗΑΙΝΟΥ U7 Lions Larnaca B-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ( ΛΑΡΝΑΚΑΣ) U7 Lions Larnaca A
GRASSROOTS U7-2009 LIONS LCA . 13.05.17 10:00 ΓΗΠΕΔΑ FUTSAL PASCAL ΛΑΡΝΑΚΑ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Larnaca A-NUOVO CALCIO SOCCER ACADEMY U7 Lions Larnaca A
GRASSROOTS U8-2008 LIONS LCA . 13.05.17 08:00 L.F.C. MINI SOCCER ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U8 Lions Larnaca A-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ U8 Lions Larnaca A
GRASSROOTS U8-2008 LIONS LCA . 13.05.17 08:00 L.F.C. MINI SOCCER CAMP 21 U8 Lions Larnaca A-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ U8 Lions Larnaca A
GRASSROOTS U8-2008 LIONS LCA . 13.05.17 09:00 L.F.C. MINI SOCCER ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ U8 Lions Larnaca A-ΑΠΟΛΛΩΝ Λυμπιών U8 Lions Larnaca A
GRASSROOTS U8-2008 LIONS LCA . 13.05.17 09:00 L.F.C. MINI SOCCER ATHLETICO F.A. U8 Lions Larnaca A-COSMPOLIS SPORTING FA U8 Lions Larnaca A
GRASSROOTS U8-2008 LIONS LCA . 13.05.17 10:00 L.F.C. MINI SOCCER ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ U8 Lions Larnaca A-F.O.LARNACA FOOTBALL ACADEMY U8 Lions Larnaca A
GRASSROOTS U8-2008 LIONS LCA . 13.05.17 10:00 L.F.C. MINI SOCCER ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 1619 U8 Lions Larnaca A-Π.Ο.ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 U8 Lions Larnaca A
GRASSROOTS U8-2008 LIONS LCA . 13.05.17 11:00 L.F.C. MINI SOCCER ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑΣ U8 Lions Larnaca A-NUOVO CALCIO SOCCER ACADEMY U8 Lions Larnaca A
GRASSROOTS U8-2008 LIONS LCA . 13.05.17 11:00 L.F.C. MINI SOCCER ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΟΥΣΙΤΣ U8 Lions Larnaca A-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ( ΛΑΡΝΑΚΑΣ) U8 Lions Larnaca A
GRASSROOTS U10-2006 LIONS LCA . 13.05.17 08:00 ΓΗΠΕΔΑ FUTSAL ΠΑΛΙΟ ΓΣΖ ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ U10 Lions Larnaca A-Π.Ο.ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 U10 Lions Larnaca A
GRASSROOTS U10-2006 LIONS LCA . 13.05.17 08:00 ΓΗΠΕΔΑ FUTSAL ΠΑΛΙΟ ΓΣΖ ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ U10 Lions Larnaca B-ATHLETICO F.A. U10 Lions Larnaca A
GRASSROOTS U10-2006 LIONS LCA . 13.05.17 09:10 ΓΗΠΕΔΑ FUTSAL ΠΑΛΙΟ ΓΣΖ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ U10 Lions Larnaca A-ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ U10 Lions Larnaca A
GRASSROOTS U10-2006 LIONS LCA . 13.05.17 09:10 ΓΗΠΕΔΑ FUTSAL ΠΑΛΙΟ ΓΣΖ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΟΥΣΙΤΣ U10 Lions Larnaca A-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ U10 Lions Larnaca A
GRASSROOTS U10-2006 LIONS LCA . 13.05.17 10:20 ΓΗΠΕΔΑ FUTSAL ΠΑΛΙΟ ΓΣΖ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ U10 Lions Larnaca A-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ( ΛΑΡΝΑΚΑΣ) U10 Lions Larnaca A
GRASSROOTS / ΛΕΜΕΣΟΣ Ημερομηνία/ Ώρα Στάδιο Σωματεία
GRASSROOTS U6-2010 EAGLES LSOL . 13.05.17 00:00 WEMBLEY MINI FOOTBALL ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U6 Eagles Limassol A-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U6 Eagles Limassol A
GRASSROOTS U6-2010 EAGLES LSOL . 13.05.17 09:00 WEMBLEY MINI FOOTBALL LEMASIA FOOTBALL ACADEMY U6 Eagles Limassol A-MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U6 Eagles Limassol A
GRASSROOTS U6-2010 EAGLES LSOL . 13.05.17 10:00 WEMBLEY MINI FOOTBALL ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U6 Eagles Limassol A-ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U6 Eagles Limassol A
GRASSROOTS U6-2010 EAGLES LSOL . 13.05.17 00:00 WEMBLEY MINI FOOTBALL ΕΝΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ U6 Eagles Limassol A-MANCHESTER FOOTBALL ACADEMY U6 Eagles Limassol A
GRASSROOTS U7-2009 EAGLES LSOL . 13.05.17 00:00 GREENFIELD PLAYPARK ΕΝΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ U7 Eagles Limassol A-ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Eagles Limassol A
GRASSROOTS U7-2009 EAGLES LSOL . 13.05.17 00:00 GREENFIELD PLAYPARK ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Eagles Limassol A-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Eagles Limassol A
GRASSROOTS U7-2009 EAGLES LSOL . 13.05.17 10:00 GREENFIELD PLAYPARK LEMASIA FOOTBALL ACADEMY U7 Eagles Limassol A-MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Eagles Limassol A
GRASSROOTS U7-2009 EAGLES LSOL . 13.05.17 11:00 GREENFIELD PLAYPARK ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Eagles Limassol A-ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Eagles Limassol A
GRASSROOTS U11-2005 EAGLES LSOL . 13.05.17 00:00 ΜΑΡΑΚΑΝΑ FOOTBALL ARENA ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ( ΛΕΜΕΣΟΥ) U11 Eagles Limassol A-NIKKI – COERVER U11 Eagles Limassol A
GRASSROOTS U11-2005 EAGLES LSOL . 13.05.17 08:00 ΜΑΡΑΚΑΝΑ FOOTBALL ARENA ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U11 Eagles Limassol A-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U11 Eagles Limassol A
GRASSROOTS U11-2005 EAGLES LSOL . 13.05.17 08:00 WEMBLEY MINI FOOTBALL ΕΝΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ U11 Eagles Limassol A-ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U11 Eagles Limassol A
GRASSROOTS U11-2005 EAGLES LSOL . 13.05.17 09:14 ΜΑΡΑΚΑΝΑ FOOTBALL ARENA ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ CHAMPIONS ΥΨΩΝΑ U11 Eagles Limassol B-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ CHAMPIONS ΥΨΩΝΑ U11 Eagles Limassol A
GRASSROOTS U11-2005 EAGLES LSOL . 13.05.17 10:30 ΜΑΡΑΚΑΝΑ FOOTBALL ARENA ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ( ΛΕΜΕΣΟΥ) U11 Eagles Limassol B-ALSOS ARENA ATHLESIS U11 Eagles Limassol A
GRASSROOTS U11-2005 EAGLES LSOL . 13.05.17 08:00 AΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U11 Eagles Limassol A-Ε.Κ.ATLETICO LIMASSOL LTD. U11 Eagles Limassol A
GRASSROOTS U11-2005 EAGLES LSOL . 13.05.17 09:15 AΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Ε.Ν.ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ U11 Eagles Limassol A-MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U11 Eagles Limassol A
GRASSROOTS U13-2003 EAGLES LSOL . 13.05.17 08:00 S.P. ATHLETIKO FOOTBALL FIELDS ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ U13 Eagles Limassol A-ALSOS ARENA ATHLESIS U13 Eagles Limassol A
GRASSROOTS U13-2003 EAGLES LSOL . 13.05.17 08:00 ΣΤΑΔΙΟ “ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ – ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ” ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U13 Eagles Limassol A-Ε.Ν.ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ U13 Eagles Limassol A
GRASSROOTS U13-2003 EAGLES LSOL . 13.05.17 09:30 S.P. ATHLETIKO FOOTBALL FIELDS ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ( ΛΕΜΕΣΟΥ) U13 Eagles Limassol A-ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U13 Eagles Limassol A
GRASSROOTS U13-2003 EAGLES LSOL . 13.05.17 09:30 ΣΤΑΔΙΟ “ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ – ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ” ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U13 Eagles Limassol B-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U13 Eagles Limassol A
GRASSROOTS U13-2003 EAGLES LSOL . 13.05.17 11:00 ΣΤΑΔΙΟ “ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ – ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ” ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U13 Eagles Limassol A-ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ U13 Eagles Limassol A
GRASSROOTS U13-2003 EAGLES LSOL . 13.05.17 11:00 S.P. ATHLETIKO FOOTBALL FIELDS NIKKI COERVER ( OFIL) ANORTHOSIS U13 Eagles Limassol A-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U13 Eagles Limassol A
GRASSROOTS / ΠΑΦΟΣ Ημερομηνία/ Ώρα Στάδιο Σωματεία
GRASSROOTS U7-2009 EAGLES PAPHOS . 13.05.17 08:00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ SPORTIVO ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Eagles Paphos A-ΑΚΑΔΗΜΙΑ OLYMPICO SPORTS CENTRE U7 Eagles Paphos A
GRASSROOTS U7-2009 EAGLES PAPHOS . 13.05.17 08:00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ SPORTIVO SPARTA PAPHOS ACADEMY U7 Eagles Paphos A-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ( ΠΑΦΟΥ) U7 Eagles Paphos A
GRASSROOTS U7-2009 EAGLES PAPHOS . 13.05.17 09:00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ SPORTIVO Κ.ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.COERVER U7 Eagles Paphos A-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ U7 Eagles Paphos A
GRASSROOTS U7-2009 EAGLES PAPHOS . 13.05.17 09:00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ SPORTIVO ΠΑΦΟΣ F.C. U7 Eagles Paphos A-JUVENTUS ACADEMY U7 Eagles Paphos A
GRASSROOTS / ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ Ημερομηνία/ Ώρα Στάδιο Σωματεία
GRASSROOTS U7-2009 EAGLES F/STA . 13.05.17 09:00 ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U7 Eagles Famagusta A-KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U7 Eagles Famagusta A
GRASSROOTS U7-2009 EAGLES F/STA . 13.05.17 09:00 ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U7 Eagles Famagusta A-PARALIMNI KIDS SOCCER U7 Eagles Famagusta A
GRASSROOTS U7-2009 EAGLES F/STA . 13.05.17 10:00 ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U7 Eagles Famagusta B-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ U7 Eagles Famagusta B
GRASSROOTS U7-2009 EAGLES F/STA . 13.05.17 10:00 ΓΗΠΕΔΑ SOCCER TOWN ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Eagles Famagusta A-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ U7 Eagles Famagusta A
GRASSROOTS U9-2007 EAGLES F/STA . 13.05.17 09:00 ΓΗΠΕΔΑ WEBLEY – ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U9 Eagles Famagusta A-ΕΝΩΣΙΣ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ U9 Eagles Famagusta A
GRASSROOTS U9-2007 EAGLES F/STA . 13.05.17 10:00 ΓΗΠΕΔΑ WEBLEY – ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U9 Eagles Famagusta A-ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ U9 Eagles Famagusta B
GRASSROOTS U9-2007 EAGLES F/STA . 13.05.17 11:00 ΓΗΠΕΔΑ WEBLEY – ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ KIDS SOCCER SCHOOL-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ U9 Eagles Famagusta A-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ U9 Eagles Famagusta A
GRASSROOTS U9-2007 EAGLES F/STA . 13.05.17 12:00 ΓΗΠΕΔΑ WEBLEY – ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ U9 Eagles Famagusta A-ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U9 Eagles Famagusta A
GRASSROOTS U9-2007 EAGLES F/STA . 13.05.17 13:00 ΓΗΠΕΔΑ WEBLEY – ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) U9 Eagles Famagusta A-PARALIMNI KIDS SOCCER U9 Eagles Famagusta A
GRASSROOTS U12-2004 LIONS L/CA (ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΡΑΖ) 13.05.17 10:00 ΓΗΠΕΔΑ LFC ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ